Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılı itibari ile hizmetlerine adım atan firmamız İstanbul’un birçok bölgesine hizmet veren bir ikinci el eşya firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan, edindiği misyon ve vizyonu ile müşteri potansiyelini hızla artırmış firmalardan biri olarak çalışmalarına hızla devam etmektedir.
Firmamız ikinci el eşya alan yerler arasında İstanbul’da son derece popüler, hizmet anlayışı ile müşterilerini memnun eden bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Teknolojik imkanlardan da en iyi şekilde yararlanan firmamız, çeşitli sosyal platformlar aracılığı ile de son derece tanınmış ve iletişim adresleri ile her an ulaşılabilir bir hizmet almanızı sağlamıştır.

Firmamızın müşteri potansiyelini arttırmasında etkili olan en önemli unsur müşteri memnuniyeti prensibidir. Çünkü firmamıza eşya satmak isteyen herkes güler yüzlü personellerimiz ve deneyimli, işinde profesyonel çalışanlarımızla beraber eşyalarını değerinde kolay bir şekilde satabilmektedir. Bu noktada sektörde son derece üstün bir hizmetle müşterilerine yardımcı olan firmamız, İstanbul’un neredeyse her noktasına hizmet veren vizyonu ile sıkça tercih edilen adreslerden biri olmuştur.

Firmamız 2. el eşya alımı için geniş bir hizmet ağı oluşturmuş ve herkesin dilediği gibi eşyasını satabileceği bir adres olmuştur. Firmamız derin dondurucu, mini buzdolabı gibi eşyalarınız için yerinde bir fiyat belirlemekte ve bu fiyatı sizlere sunmaktadır. Her an her yerde eşyanızı kolaylıkla satıp nakite çevirebileceğiniz bir firma olarak bu noktada sizlere sonuna kadar yardımcı olan firmamız ve sizlere güler yüzlü personellerimizin sunduğu gerçek fiyatlar ile yardımcı olmaktayız.

Sektörde yenilikçi, teknolojiyle iç içe ve modern bir anlayışla hizmet sunan firmamız, müşterilerin sunduğu ürünlere ilgili bir şekilde yaklaşmakta ve satılmak istenen ürünlere değerlerinde fiyat biçmektedir. Bu noktada İstanbul’da tercih edilebilecek en ideal adreslerden biri olmayı başaran firmamız yenilikçi ve teknolojik alt yapısını müşterilerine sunmuş ve ulaşılabilir bir hizmet vermesiyle herkesin güvenle eşya satabileceği bir firma konumuna gelmiştir.
Firmamız ikinci el eşya alımı yapan firmalar arasında üstün hizmetleriyle ön plana çıkmakta ve güven aşılayan güler yüzlü yaklaşımlarıyla her müşterisine ayrı bir ilgiyle hizmet sunmaktadır.